2021 EĞİTİM DÖNEMİ MESLEK EDİNDİRME KURSU ASIL KAZANAN LİSTELERİ

TEKSTİL DESEN TASARIM ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 DERYA ÇERİ
2 TÜLAY AVCI KÜTÜK
3 AYŞEGÜL PEKTOKER
4 MÜŞERREF PARPAR
5 SERPİL ARIN
6 GAMZE AY ŞAŞMAZ
7 ÖZGE SAVAŞ
8 FATMA TOSUN
9 NURAN SİPAHİOĞLU
10 EDA ASLAN
11 FERAY KURTULUŞ
12 VİLDAN KAYA
13 YAREN TIKNAZ
14 ÖZGE VATANSEVER
15 MERT BELİM 

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.

ROBOTLU SİSTEM BAKIMCISI VE PROGRAMCISI
ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 EREN MUHAMMED DALGIÇ
2 AHMET ELÇİN
3 DUHAN DUMAN
4 MEHMET DERE
5 FERDİ SEVER
6 MURAT EMRE KÖMÜR
7 EBUBEKİR TEMUR
8 DOĞUKAN KOCAARSLAN
9 SEMİH AŞKIN
10 AHMET URAL
11 ÖMER TOSUN
12 HÜSEYİN KUSUTOĞLU
13 TURGUT ŞAHİN
14 BERKE GÖÇER
15 EMRE ÖZYÜREK
16 MERT PAMUK
17 EMİN FARUK KOŞAR
18 AHMET AYDOĞDU

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.
 

MODA TASARIM ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 NURCAN AKGÜN 
2 SEMA ŞİMŞEK AYDIN
3 AYNUR DEMİRCİ DOĞRAR
4 HÜLYA DEMİRCİ
5 ZEHRA GÜVEN
6 EDA ŞAHİN
7 SEÇİL EVRİM YILMAZ
8 GAMZE ŞİNDERE
9 YETER VATANSEVER
10 SELİN İLKDOĞAN
11 DİDEM BARUTÇU
12 ESİN MERT
13 RÜMEYSA BARUTÇU
14 FATMAGÜL ÇETİNALP
15 FİLİZ KARTAL
16 MAŞİDE AYDIN

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.

SAC METAL (CATIA) ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 SEMİH ŞAHİNTÜRK
2 BERNA SUNALAR
3 MERTCAN ACAR
4 HALİL İBRAHİM BAYAR
5 EBRU KESKİN
6 BUKET ESEN DOĞRU
7 DURSUN MURAT DEMİROĞLU
8 FATİH ÇAM
9 MERT KOCAPINAR
10 UFUK AVCI
11 MUSTAFA SALIM
12 CİHAD ALKIŞ
13 ABDULLAH KARAGÖZ
14 NİDA USLU ŞERİFOĞLU
15 UMUTCAN MERAL
16 EMRE ZORLU

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.
 

MAKİNE TASARIM ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 BURÇE CEREN KIRAÇ
2 MUHAMMED EMRE MODAOĞLU
3 İREM BELGİN ÇİZMECİ
4 BİLAL MEŞE
5 ESRA KARÇAL
6 UĞUR ÇAĞLAYAN
7 METE ŞAHAN 
8 UFUK ERDOĞAN
9 ADEM AYAR
10 AKIN ÖZTÜRK
11 MEHMET DURMUŞ
12 EMRE BAŞ
13 EMİN DEMİR
14 ERGÜVEN TALHA GÜNDÜZ
15 ATAKAN TİRYAKİ

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.

 

PLC OTOMASYON ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 OĞUZHAN ÇELİK
2 KADİR ÇELİK
3 GÖKTÜRK SERHAN GÜNDÜZ
4 FURKAN YAŞA
5 ŞEMSETTİN DÖNMEZ
6 MEHMET EMRE AYDIN
7 HALİL İBRAHİM HARBİ
8 HAKKI VATANSEVER
9 MÜCAHİT CAN
10 FURKAN YAZICI
11 YAKUP KÜÇÜK
12 YUNUS EMRE ŞENSOY

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.
 

CNC OPERATÖRLÜĞÜ ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 SERHAT DEĞERMENCİ
2 ÖMER ŞEN
3 FURKAN DOĞAN
4 NEŞET DİL
5 OZAN SARCAN
6 ERDEM ŞAİR
7 OKAN MALGIL
8 AYŞE TÜMSEK
9 HASAN FURKAN SELÇUK
10 FURKAN BAŞAK
11 OĞUZHAN YILDIZ
12 ÖZAY AKDAĞ
13 YAKUP SARCAN
14 SAMET CAN EFE
15 UFUK İMRAN ÖZYÜKSEL
16 HASAN ÖZTÜRK

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.
  

YAZILIM UZMANLIĞI ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 MUSTAFA ARDA KARAMAN
2 UMUT GÜLER
3 DOĞUKAN ÇELİK
4 SEVGİ BEYHAN
5 OKAN SEVİM
6 GİZEM ÇETİN
7 MUHAMMET KARAOĞLU
8 ŞEYMA İNAN
9 YUNUS BECERİKLİ
10 MUSA FURKAN KIRTAN
11 ZEYNEP GÜMÜŞ
12 BÜŞRANUR TUR
13 AHMET ARİF KÖSE
14 HAKAN TÜRKOĞLU
15 UMUT KOKUTAY

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.

SATIŞ PAZARLAMA VE ÖN MUHASEBE ASIL KAZANANLAR LİSTESİ

S.N. ADI SOYADI
1 SEDA GANDAŞ
2 AYKUT PEHLİVANOĞLU
3 KÜBRA ÇİÇEK
4 İREM OĞUR
5 OĞUZHAN KORKMAZ
6 ENES ESEN
7 EBRU UĞUR
8 MELİKE KOZAN
9 HİLAL TOPCAN
10 DEMET ÖZTÜRKOĞLU
11 AYBÜKE VARDAR
12 MELİS ÖZGE ÖZEN
13 RABİA TEMİZ
14 ÖZLEM AMASYALI
15 BURCU YURT
16 SUDE NUR AKGÜL

Eğitimlerimize katılmaya hak kazanan kursiyerlerimizin 30 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlamak  üzere BUTGEM’ e gelmeleri gerekmektedir.
 
KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ;
 
*Nüfus Kağıdı Fotokopisi
 
*Mezuniyet Belgesi
 
* 1 adet Fotoğraf  gerekmektedir.