• 15.Ocak.2020

  Erkurt Holding YK Başkanı Sn. Ali Kerem ALPTEMOÇİN, Erkurt Holding İcra Kurulu Üyesi Sn. Deniz ALPTEMOÇİN ve Bekler Endüstriyel Gelişim ve Eğitim Vakfı Müdürü Sn. Arife KOMAN Butgem Ziyareti

 • 31.Aralık.2019

  2019 Yıl Sonu Toplantımız

 • 20.Aralık.2019

  Bursa Valisi Sn. Yakup CANBOLAT a BUTGEM Yönetim Kurulu Üyelerinden Prof. Dr. Mehmet KARAHAN tarafından BEBKA açılış toplantısı ve imza töreninde BUTGEM ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

 • 19.Aralık.2019

  Bursa Uludağ Üniversitesi; Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü, Orhangazi Meslek Yüksek Okulu Müdürü, Eğitim Bilimleri Bölümü Md.Yrd. Butgem’i Ziyaret Etti.

  Bursa Uludağ Üniversitesi; Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü, Sn.Doç.Dr. Şükrü Dokur, Orhangazi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sn. Doç. Dr. Fatih KARPAT, Eğitim Bilimleri Bölümü Md.Yrd. Sn.Doç.Dr. Rüyam KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU; MESYEB Genel Müdürümüz Sn. Ramazan KARAKÖK ve BUTGEM Genel Müdürümüz Sn Hakan NEŞELİ den projelerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi alarak üniversitemiz ile ortak işbirliği konularında görüş alışverişinde bulundular. Kendilerine BUTGEM ailesi olarak teşekkürler ederiz.