CCNA AĞ İŞLETMENLİĞİ KURSU

CCNA AĞ İŞLETMENLİĞİ KURSU SÜRE 80 SAATMODÜL 1: Ağ Sisteminin Temelleri(12 Saat)
MODÜL 2: Ağ Protokol Ve Katmanları (32 Saat)
MODÜL 3: Ağ Uygulaması  Ve Sorun Giderme (16 Saat)
MODÜL 4: Anahtarlama ve Yönlendirme (40 Saat)
 
  
 
AMAÇ
Bu kurs, ana yönlendirme ve anahtarlama ile ağ mimarisinde kullanılan diğer ileri teknolojiler için geçerli olan ağ katmanı mimarisinin temelden karmaşığa anlaşılmasını ve kurumsal ağ oluşturma, çalıştırma ve sorunlarını gidermek için gereken bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Eğitimde, güvenlik duvarları, kablosuz kontrol cihazların ve erişim noktalarının etkileşimleri, ağ işlevleri ve IPv6'ya ve temel ağ güvenliği, QoS unsurları ve uygulanabilirlikleri, sanallaştırılmış ve bulut hizmetlerinin programlanabilirliği ve kurumsal ağlarda kullanacak teknolojiler ve yazılımlar da dahil olmak üzere çeşitli konular bulunmaktadır.
 
KATILIMCILARA SAĞLAYACAĞI YARARLAR
En basitinden en karmaşığına kadar bilgisayar ağları konusunda gerekli tüm uzmanlığı edinecek, yüz binlerce bilgisayarın aynı anda uyumla çalışabildiği uluslararası ağları yönetebilecek teorik ve pratik uzmanlığa erişeceksiniz. Yerel alan ağları, geniş alan ağları, Internetworking, uzaktan erişim, network güvenliği, network performans yönetimi ve hata analizi gibi kritik konularda deneyim kazanacak, ağa bağlı her türlü farklı sistemin birbirleri ile uyumlu çalışmasını sağlayabileceksiniz.

PROGRAM İÇERİĞİ
Programın içeriğinde uluslararsı CISCO CCNA Sertifikasyon sistemi müfredatı bulunmaktadır, Yerel Alan Ağları Kurulumu ve Yönetimi, Switching, Yönlendirme Protokolleri, Sibergüvenlik, Wan Kurulumu, Routing ve Yönetimi, Vlan oluşturma program dahilinde eğitimde bulunmaktadır.

YÖNTEM
 Dersler her katılımcı için bir bilgisayar  olan  bilgisayar laboratuarında yapılır.
 Projeksiyon ve interaktif sunumlar eğitimin bir parçası olacaktır.
 Uygulamalar tüm öğrencilere yaptırılır.
 Eğitim esnasında cisco packet tracer  ve GNS3 isimli simülasyon yazılımları kullanılacaktır
Eğitim sırasında kullanılmak üzere tarafımızdan router,switch ve ihtiyaç duyulan ağ araçları fiziksel olarak temin edilecektir.
 
KİMLER KATILMALI
  Temel Bilgisayar Bilgisine sahip en az lise ve dengi okul mezunu kişiler 

*MESLEK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİMİZ UZMANLIK EĞİTİMLERİ OLUP EĞİTİME KATILABİLMEK İÇİN KONU İLE İLGİLİ TEMEL SEVİYE BİLGİ DÜZEYİNE SAHİP OLMAK GEREKMEKTEDİR.
 
****Eğitime Katılacak kişilere başarılı olmaları halinde dünyanın en etkili sertifikasyon sistemlerinden olan CISCO Netacad Routing and Switching sertifikası verilecektir.***
 

Ücretli Meslek Geliştirme/Uzmanlık Akşam Eğitimlerimiz için Sınırlı kontenjan ve erken ödeme avantajlarını kaçırmayınız.

Kesin kaydınız için Butgeme gelebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.
(0224) 261 12 11 - 0549 321 01 21
ZİRAAT BANKASI BEŞEVLER BÜYÜK GİRİŞİMCİ ŞUBESİ
IBAN NO :   TR23 0001 0019 2188 2166 7950 09


Eğitime Başvurmak İçin:   http://onkayit.butgem.org.tr
 
Detaylı Bilgi İçin :  http://www.butgem.org.tr

Tel: 0 224 261 12 11    E-mail:  butgem@butgem.org.tr