Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfı (BUTGEM) ile Bursa Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (BUÜ TBMYO) arasında yapılan işbirliğiyle meslek lisesi ve meslek yüksekokulu öğrencileri ve mezunları için BUTGEM’de yaz okulu programı başlatıldı
BTSO Eğitim Vakfı bünyesinde mesleki eğitim alanında örnek bir model olarak faaliyetlerini sürdüren BUTGEM’de yeni dönem başladı.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren BUTGEM’de, yeni dönem için başvuru süreci başladı.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde hayata geçirilen Yeni Nesil Araç Teknolojileri Alanında Sektörel Mesleki Eğitim ve Öğretim Yeterlilik ve Geliştirme Merkezi